Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Respect - Rothlehner
Štvrťfinále (1. zápas) |
21.02.2015 14:00
pridať výsledok |
|
Slovan - Altrax
Štvrťfinále (1. zápas) |
21.02.2015 14:55
pridať výsledok |
|
Rossoneri - Bašta - Seit
Štvrťfinále (1. zápas) |
21.02.2015 15:50
pridať výsledok |
|
Zenit - Novaplast
Štvrťfinále (1. zápas) |
21.02.2015 16:45
pridať výsledok |
|
Zenit - Novaplast
Štvrťfinále (2. zápas) |
22.02.2015 14:00
pridať výsledok |
|
Rossoneri - Bašta - Seit
Štvrťfinále (2. zápas) |
22.02.2015 14:55
pridať výsledok |
|
Slovan - Altrax
Štvrťfinále (2. zápas) |
22.02.2015 15:50
pridať výsledok |
|
Respect - Rothlehner
Štvrťfinále (2. zápas) |
22.02.2015 16:45
pridať výsledok |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Respect - Altrax
Semifinále (1. zápas) |
3:1 28.02.2015 16:00 |
|
Zenit - Bašta - Seit
Semifinále (1. zápas) |
3:1 28.02.2015 16:55 |
|
Bašta - Seit - Zenit
Semifinále (2. zápas) |
2:10 01.03.2015 16:00 |
|
Altrax - Respect
Semifinále (2. zápas) |
5:0 01.03.2015 16:55 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Altrax - Winnersport
1. kolo |
4:1 12.10.2014 09:00 |
|
Bašta - Seit - Novaplast
1. kolo |
2:6 12.10.2014 09:55 |
|
Rothlehner - Rossoneri
1. kolo |
6:8 12.10.2014 10:50 |
|
Zenit - NA team
1. kolo |
5:3 12.10.2014 12:40 |
|
Young Boys - CopaCabana
1. kolo |
3:4 12.10.2014 14:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Winnersport - Novaplast
2. kolo |
3:5 19.10.2014 09:00 |
|
Altrax - Rossoneri
2. kolo |
2:3 19.10.2014 09:55 |
|
Bašta - Seit - Printea
2. kolo |
5:1 19.10.2014 10:50 |
|
Rothlehner - NA team
2. kolo |
4:1 19.10.2014 11:45 |
|
Zenit - CopaCabana
2. kolo |
9:5 19.10.2014 13:35 |
|
Young Boys - Respect
2. kolo |
4:11 19.10.2014 15:25 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Novaplast - Rossoneri
3. kolo |
3:6 01.11.2014 09:00 |
|
Winnersport - Printea
3. kolo |
11:3 01.11.2014 09:55 |
|
Altrax - NA team
3. kolo |
13:2 01.11.2014 10:50 |
|
Bašta - Seit - Dynamo
3. kolo |
6:2 01.11.2014 11:45 |
|
Rothlehner - CopaCabana
3. kolo |
5:4 01.11.2014 12:40 |
|
Zenit - Respect
3. kolo |
2:6 01.11.2014 14:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Rossoneri - Printea
4. kolo |
13:3 02.11.2014 09:00 |
|
Novaplast - NA team
4. kolo |
5:3 02.11.2014 09:55 |
|
Winnersport - Dynamo
4. kolo |
3:4 02.11.2014 10:50 |
|
Altrax - CopaCabana
4. kolo |
2:2 02.11.2014 11:45 |
|
Rothlehner - Respect
4. kolo |
3:7 02.11.2014 13:35 |
|
Zenit - Young Boys
4. kolo |
9:3 02.11.2014 15:25 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Printea - NA team
5. kolo |
1:12 17.11.2014 09:00 |
|
Rossoneri - Dynamo
5. kolo |
13:0 17.11.2014 09:55 |
|
Novaplast - CopaCabana
5. kolo |
3:2 17.11.2014 10:50 |
|
Altrax - Respect
5. kolo |
4:6 17.11.2014 12:40 |
|
Bašta - Seit - Slovan
5. kolo |
6:12 17.11.2014 13:35 |
|
Rothlehner - Young Boys
5. kolo |
6:3 17.11.2014 14:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
NA team - Dynamo
6. kolo |
13:3 29.11.2014 12:00 |
|
Printea - CopaCabana
6. kolo |
8:5 29.11.2014 12:55 |
|
Novaplast - Respect
6. kolo |
2:5 29.11.2014 14:45 |
|
Winnersport - Slovan
6. kolo |
4:11 29.11.2014 15:40 |
|
Altrax - Young Boys
6. kolo |
10:2 29.11.2014 16:35 |
|
Rothlehner - Zenit
6. kolo |
5:7 29.11.2014 18:25 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dynamo - CopaCabana
7. kolo |
4:8 30.11.2014 09:00 |
|
Printea - Respect
7. kolo |
5:11 30.11.2014 10:50 |
|
Rossoneri - Slovan
7. kolo |
5:10 30.11.2014 11:45 |
|
Novaplast - Young Boys
7. kolo |
4:2 30.11.2014 12:40 |
|
Altrax - Zenit
7. kolo |
5:5 30.11.2014 14:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dynamo - Respect
8. kolo |
5:19 21.12.2014 09:55 |
|
NA team - Slovan
8. kolo |
4:2 21.12.2014 10:50 |
|
Printea - Young Boys
8. kolo |
2:1 21.12.2014 11:45 |
|
Novaplast - Zenit
8. kolo |
6:4 21.12.2014 13:35 |
|
Altrax - Rothlehner
8. kolo |
9:0 21.12.2014 15:25 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
CopaCabana - Slovan
9. kolo |
4:7 27.12.2014 09:55 |
|
Dynamo - Young Boys
9. kolo |
4:5 27.12.2014 10:50 |
|
Printea - Zenit
9. kolo |
2:16 27.12.2014 12:40 |
|
Novaplast - Rothlehner
9. kolo |
4:5 27.12.2014 14:30 |
|
Winnersport - Bašta - Seit
9. kolo |
3:9 27.12.2014 15:25 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Respect - Slovan
10. kolo |
4:4 28.12.2014 09:00 |
|
Dynamo - Zenit
10. kolo |
1:9 28.12.2014 11:45 |
|
Printea - Rothlehner
10. kolo |
9:0 28.12.2014 13:35 |
|
Rossoneri - Bašta - Seit
10. kolo |
5:3 28.12.2014 14:30 |
|
Novaplast - Altrax
10. kolo |
4:3 28.12.2014 15:25 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slovan - Young Boys
11. kolo |
11:2 16.11.2014 09:00 |
|
Dynamo - Rothlehner
11. kolo |
4:6 16.11.2014 12:40 |
|
NA team - Bašta - Seit
11. kolo |
2:4 16.11.2014 13:35 |
|
Printea - Altrax
11. kolo |
4:4 16.11.2014 14:30 |
|
Rossoneri - Winnersport
11. kolo |
16:2 16.11.2014 15:25 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slovan - Zenit
12. kolo |
10:2 03.01.2015 09:55 |
|
CopaCabana - Bašta - Seit
12. kolo |
5:6 03.01.2015 12:40 |
|
Dynamo - Altrax
12. kolo |
1:14 03.01.2015 13:35 |
|
NA team - Winnersport
12. kolo |
6:6 03.01.2015 14:30 |
|
Printea - Novaplast
12. kolo |
1:2 03.01.2015 15:25 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Young Boys - Bašta - Seit
13. kolo |
0:9 10.01.2015 10:50 |
|
CopaCabana - Rossoneri
13. kolo |
4:6 10.01.2015 11:45 |
|
Slovan - Altrax
13. kolo |
3:4 11.01.2015 10:50 |
|
Respect - Winnersport
13. kolo |
9:4 11.01.2015 11:45 |
|
Dynamo - Printea
13. kolo |
1:5 11.01.2015 13:35 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
CopaCabana - Winnersport
14. kolo |
6:9 11.01.2015 10:00 |
|
Slovan - Rothlehner
14. kolo |
3:2 11.01.2015 12:00 |
|
NA team - Rossoneri
14. kolo |
4:6 11.01.2015 12:40 |
|
Respect - Bašta - Seit
14. kolo |
7:3 11.01.2015 12:50 |
|
Dynamo - Novaplast
14. kolo |
2:2 11.01.2015 14:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Zenit - Bašta - Seit
15. kolo |
8:4 18.01.2015 09:00 |
|
Young Boys - Winnersport
15. kolo |
2:6 18.01.2015 09:55 |
|
Slovan - Novaplast
15. kolo |
6:0 18.01.2015 10:50 |
|
Respect - Rossoneri
15. kolo |
4:2 18.01.2015 11:45 |
|
CopaCabana - NA team
15. kolo |
10:8 18.01.2015 12:40 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Rothlehner - Bašta - Seit
16. kolo |
3:4 25.01.2015 10:00 |
|
Zenit - Winnersport
16. kolo |
13:3 25.01.2015 10:55 |
|
Young Boys - Rossoneri
16. kolo |
2:10 25.01.2015 11:50 |
|
Slovan - Printea
16. kolo |
11:5 25.01.2015 12:45 |
|
Respect - NA team
16. kolo |
7:7 25.01.2015 13:40 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Bašta - Seit - Altrax
17. kolo |
9:5 01.02.2015 09:00 |
|
Rothlehner - Winnersport
17. kolo |
5:2 01.02.2015 09:55 |
|
Zenit - Rossoneri
17. kolo |
8:3 01.02.2015 10:50 |
|
Young Boys - NA team
17. kolo |
6:10 01.02.2015 11:45 |
|
Slovan - Dynamo
17. kolo |
17:6 01.02.2015 12:40 |
|
Respect - CopaCabana
17. kolo |
3:2 01.02.2015 13:35 |